Märke: ORS
Modell: Teknisk 3-lagers Shell Snowboardjacka
Storlek:S/M/L/XL|Plus storlekar tillgängliga på begäran
Färg: Custom made
Stil: OEM/ODM välkomna – vi kan anpassa designen,...
Kina snowboarddräkt dam Tillverkare Fabriksleverantörer
Vårt företag är ett högteknologiskt tillverkningsföretag av Herrarnas hybrid dundunjacka med syntetskidpuffer, Herrarnas baggy cargo snowboardbyxor, herr snöutrustning Integrering av FoU, design, tillverkning och försäljning. Vi har vår egen oberoende workshop, FoU och Testing Center, så våra produkter har vunnit förtroende för många tillverkare. Vi kommer att fortsätta att förnya och förbättra produktkvaliteten med en hög grad av koncentration. Vi kommer att utnyttja våra professionella färdigheter fullt ut för att förbättra kvaliteten på vårsnowboarddräkt dam och teknik. Eftersom vi har ett FoU-team med starka innovationsfunktioner i branschen har vi alltid följt oberoende teknisk innovation för att bygga en internationell FoU-plattform på hög nivå. Vi skapar med partners i samma bransch efter behov och tillverkar produkter som hittills har integrerats med teknik hittills. Vårt kundtjänst är tillgängligt dygnet runt för att hjälpa kunder med eventuella frågor. Vårt erfarna och kunniga team ägnar sig åt att tillgodose våra kunders behov. Vi har ett omfattande logistiknätverk för att säkerställa snabb leverans av produkter. Vi erbjuder exceptionell kundservice och support, med ett team av experter som är engagerade i att hjälpa våra kunder att lyckas.
-
Hardshell skidjackor för mänHuvudtyg: 100 % nylon, det hög-hållfasta nylontyget är förstärkt med en hållbar vatten-avvisande (DWR) finishMer
Foder: Inget
Funktion: helt tejpad söm -
Baggy Cargo Snowboardbyxor för mänMärke: ORSMer
Modell: Oversized Cargo Snowboardbyxor för män
Storlek: S / M / L / XL / 2XL|Anpassad storlek tillgänglig på begäran
Färg: Fullständigt anpassningsbar till ditt varumärkes... -
Vinterskidjackor i premiumklass för män VattentätMärke: ORSMer
Modell: Vinterskidjackor för män
Färg: Anpassad
Storlek: XS/S/M/L/XL/XXL|Gjord-för att-mäta storlekstjänst tillgänglig -
Vattentät Color Block skidjacka för män med Slim FitMärke: ORSMer
Modell: Vinterskidjacka för män
Färg: Anpassningsbar (full färgserie tillgängligt)
Storlek: XS/S/M/L/XL/XXL|Skräddarsydd-att-mäta tjänst -
Stora och långa snowboardjackorMärke: ORSMer
Modell: Stor och lång snowboardjacka
Storlek: 2XL till 10XL eller Plus size
Färg: Sublimationstryck eller Dying
Anpassa stil: Stöd OEM / ODM-anpassning (som din... -
Oversized Fit Technical Winter Snow JacketMärke: ORSMer
Modell: Oversized Fit Technical Winter Snow Jacket
Storlek:S/M/L/XL|Plus storlekar tillgängliga på begäran
Färg: Custom made
Stil: OEM/ODM välkomna – vi kan anpassa... -
Isolerad skid- och snowboardjacka med Gore-texMärke: ORSMer
Modell: skid- och snowboardkläder
Storlek:S/M/L/XL|Plus storlekar tillgängliga på begäran
Färg: Custom made
Stil: OEM/ODM välkomna – vi kan anpassa designen, lägga till... -
Isolerad snowboardjacka för män för mänMärke: ORSMer
Modell: Isolerad snowboardjacka för män
Storlek:S/M/L/XL|Anpassade plusstorlekar tillgängliga på begäran
Färg: Utskrift
Stil: OEM/ODM välkomna – vi kan anpassa designen,... -
Snowboardjacka med halv zipMärke: ORSMer
Modell: snowboardjacka med halv dragkedja
Storlek:S/M/L/XL|Plus storlekar tillgängliga på begäran
Färg: Custom made
Stil: OEM/ODM välkomna – vi kan anpassa designen, lägga... -
Snowboardjacka för dammodeMärke: ORSMer
Modell: Mode snowboardjacka för damer
Storlek:S/M/L/XL|Plus storlekar tillgängliga på begäran
Färg: Custom made
Stil: OEM/ODM välkomna – vi kan anpassa designen, lägga till... -
Justerbar Suspender Ski Bib Overall för kvinnorMärke: ORSMer
Modell: Justerbar Suspender Ski Bib Overall för kvinnor
Storlek: S/M/L/XL/2XL|Anpassad storlek tillgänglig på begäran
Färg: Helt anpassningsbar efter dina specifikationer
Vi slutförde snabbt transaktionen med säljaren. Deras produkter förpackades noggrant, och de skickade sakerna var utmärkta i utförande och mycket enkla att använda.
Jag har aldrig köpt sådana produkter tidigare, så jag vet inte så mycket om dem. Men företagets kundservice besvarade mina frågor mycket tålmodigt, vilket gav mig en djupare förståelse för denna typ
Efter att ha tvekat länge köpte jag fortfarande deras produkter, främst på grund av det överkomliga priset.
Kommunikationen under samarbetet var mycket smidigt och säljaren hjälpte oss snabbt att producera och ordna leverans.
På bara tre månader med samarbetet med detta företag har vi utvecklat flera nya produkter och förbättrat kvaliteten på våra befintliga produkter kraftigt.
Vi blev mycket förvånade när vi fick din produkt, det är en mycket bra produkt för pengarna. Vi är mycket nöjda med detta samarbete.
Vi har ett professionellt tekniskt team och kvalitetskontrollledsteam för att säkerställa den höga kvaliteten på Damers standard softshell-haklappsbyxor, Flugfiske pant-vadare, vinterskidräkt för kvinnor .
